Slider 1
Slider 2

Przewodnik po Neapolu

Zobacz Neapol

Polecam wszystkim spędzanie urlopu w Kampanii znajdującej się w  południowej części Italii. 

Kampania to kraina w południowych Włoszech która stanowi bardzo dobrą destynację  dla tych wszystkich, którzy chcą mieć urlop doskonały: pewną pogodę,  zabytki, krajobrazy, wieczorne rozrywki i włoską kuchnię w najlepszym wydaniu jak również dla tych którzy planują wykonać krótki city break.

Co warto zobaczyć?

W Kampanii oczywiście Neapol i całe wybrzeże amalfitańskie - jedno z najpiękniejszych miejsc niedoceniane przez polskich organizatorów wycieczek. 

Warto odwiedzić małe miasteczko Ravello ze wspaniałymi willami antycznymi, (w ogrodach jednej - Villa Rufolo organizowane są koncerty i przedstawienia teatralne, niesamowite doświadczenie: muzyka, światło, rośliny i zapierające dech widoki.

Na południu Włoch jest wiele miejsc - można o nich pisać bez końca.  Polecam południowe  Włochy aby poczuć tę kwintesencję ich kultury życia codziennego i urok dolce far niente.

Jestem przewodnikiem po Neapolu.  Odkrywanie piękna tego miasta jest moją pasją, a możliwość odkrycia ich przed innymi ogromną radością. Oprowadzam także po Pompejach, Capri, Wybrzeżu Amalfi i innych atrakcjach Kampanii.
 
Sama dużo podróżuję, uwielbiam zwiedzać, poznawać nowe miejsca, dlatego wiem, że dobry przewodnik to taki,  który z pasją podchodzi do swojej pracy, lubi ludzi, nie zanudza ich zbędnymi informacjami,  potrafi w prosty sposób nauczyć czegoś nowego dzieci, zaskoczyć anegdotą dorosłych.

Oprowadzam grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne, przygotowuję programy wycieczek dla biur podróży i osób prywatnych. Jeśli pragną Państwo poznać lepiej Neapol  podczas swojego urlopu proszę o kontakt.

Jeśli chcą Państwo zarezerwować wycieczkę i włączyć do programu wcześniejszą rezerwacje na np. muzeum, sejm jest to możliwe. Każdy program można zmodyfikować wedle Państwa oczekiwań.

pozdrawiam i do zobaczenia
Barbara Surowiec